Zdrowe zioła na różne dolegliwości

Mimo, iż na rynku farmaceutycznym nie brakuje różnego rodzaju suplementów, to jednak warto przyjrzeć się dokładniej ich pochodzeniu. Naturalne, bazujące na docenianych od stuleci przez andyjskie ludy składnikach peruwiańskie zioła to optymalny wybór. Zarówno dla osób, które poszukują wsparcia w walce z dolegliwościami, jak również dla entuzjastów profilaktyki i dbania o zdrowie.

Decydując się na zakup produktów Uncaria ČR wybiera się jakość i sprawdzone składy. Firma ta zdobyła uznanie na rynkach międzynarodowych i działa nieprzerwanie od 2001 roku, korzystając z wiedzy fitoterapeutycznej oraz stale poszerzając ofertę wyrobów.


Dlaczego warto docenić produkty Uncaria ČR?

Zioła i rośliny z Peru mają szczególne właściwości – zróżnicowane warunki klimatyczne sprawiają, że flora tego kraju jest niezwykle bogata. Zioła, owoce, korzenie, kora, ziarna, liście czy płody rolne mają również szerokie zastosowanie, także w zakresie terapeutycznym. Produkty firmy Uncaria ČR dostępne są zarówno w formie tradycyjnego suszu, jak i w postaci ekstraktów czy kapsułek. Samo przetwarzanie składników ma miejsce w nowoczesnym zakładzie na terenie Republiki Czeskiej, natomiast dystrybucja obejmuje wszystkie kraje należące do Unii Europejskiej.


Szeroki asortyment – dla różnorodnej grupy klientów

Uncaria ČR ma w sprzedaży specyfiki, które doskonale nadają się do tego, by włączyć je do codziennego jadłospisu. Naturalne ekstrakty mogą stanowić zarówno uzupełnienie terapii, jak i profilaktyki – i to niezależnie od płci, wieku, czy dokuczających schorzeń. Istnieje bardzo niewiele przeciwwskazań do stosowania tych fitoterapeutycznych produktów. Popularnością cieszą się zarówno nowości, jak i sprawdzone i znane już wyroby – np. ekstrakty z Maca Maka, Sangre de drago, Vilcacora, owoce Camu camu, ekstrakt z peruwiańskiego karczocha Alcachofa, ekstrakt z wyjątkowej fioletowej kukurydzy Maiz Morado, mieszanka Nopal.

Zobacz również  Zespół jelita drażliwego

Rośliny peruwiańskie mają różnorodne zastosowanie – aby nie zgubić się w gąszczu tej oferty wszystkie produkty podzielono na praktyczne kategorie, pod kątem tego, na jaką dolegliwość są szczególnie polecane.

Zioła peruwiańskie mogą pomóc także w procesie detoksykacji czy odchudzania, w obniżaniu złego cholesterolu czy cukru we krwi. Na stronie sklepu Uncaria ČR można znaleźć praktyczne pakiety kilku współdziałających składników – dla optymalnych rezultatów.

Oczywiście zioła, ekstrakty i kapsułki to nie wszystko. Jednym z bestsellerów jest olej Sacha Inchi. Produkt o tyleż wyjątkowy, że zawierający największą ilość nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega ze wszystkich dostępnych na rynku tłuszczy roślinnych. Olej Sacha Inchi dostępny jest również w wydaniu pielęgnacyjnym, ponieważ obok prozdrowotnych posiada on także kosmetyczne właściwości. Klienci docenili również wyjątkowe, pozbawione cukru, konserwantów oraz alergenów czekolady – pochodzące z upraw fair trade.


Kompleksowe zastosowanie – korzystne pakiety

Na stronie Uncaria ČR łatwo znaleźć konkretne produkty – jednak oprócz pojedynczych ofert powodzeniem cieszą się także pakiety – np. wspomagające w problemach trawiennych, w cukrzycy, w dolegliwościach związanych z prostatą. Cechą szczególnie docenianą przez zwolenników naturalnych terapii jest holistyczny charakter peruwiańskich ziół. Mogą one oddziaływać na organizm kompleksowo, ale też koncentrować się na wybranym problemie. Peruwiańskie suplementy firmy Uncaria ČR wyróżnia wysoka jakość, sprawdzone receptury, szybka dostawa oraz ekologiczny sposób pozyskiwania. Warto zapoznać się bliżej z tą szeroką ofertą.

Zobacz również  Co trzeba wiedzieć o leczeniu uzależnień?

Powiązane poradniki i rankingi

Leave a Comment