Jaki zapach?

zapachy - perfumy damskie

W jaki sposób powinniśmy dobierać zapach? Czym się sugerować? Spróbujemy odpowiedzieć na te nurtujące pytania. Zapach, zarówno dla kobiety jak i mężczyzny, powinien być dobierany indywidualnie w zależności od upodobania. Kluczem jest przede wszystkim intensywność – przykładowo wody perfumowane występują w charakterystycznych grupach zapachowych, wśród których wyróżnić można chociażby orientalną, kwiatową czy też owocową.

Zachęcamy do wyboru optymalnego zapachu dla siebie i mamy nadzieję, że przydatne okażą się również rankingi perfum, wód, dezodorantów czy też antyperspirantów, a także opinie i doświadczenia Użytkowników.

Propozycja zapachów damskich i męskich

  • Jakie wybrać dezodoranty damskie?

    Chcąc maskować nieprzyjemny zapach potu decydujemy się zastosować odpowiedni dezodorant, zgodny z naszymi preferencjami. Głównymi składnikami tego typu kosmetyków są substancje o działaniu antybakteryjnym, związki zapachowe, a także alkohol. Cechą charakterystyczną dezodorantu jest jego krótkotrwały efekt, dlatego zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie zakup antyperspirantu, którego składniki mają za zadanie ograniczyć wydzielanie potu poprzez zwężanie porów na skórze. Zachęcamy do lektury poradnika o dezodorantach i antyperspirantach damskich, polecamy również ranking produktów.

  • Jakie wody i perfumy damskie wybrać?

    Wybierając odpowiednią dla siebie wodę perfumowaną czy też perfumy powinnyśmy kierować się przede wszystkim naszymi indywidualnymi upodobaniami. Zapachy damskie różnią się nie tylko intensywnością, ale również lekkością. Co Jednej przypadnie do gustu, Drugiej już niekoniecznie. Pamiętajmy jednak, że warto dobierać ulubiony zapach także pod kątem jego przeznaczenia. Nie musimy naturalnie poprzestawać tylko na jednym perfumach, przecież z powodzeniem można mieć kilka, prawda? 🙂

  • Jakie wody i perfumy męskie wybrać?

    Panowie są z reguły mniej wybredni od Pań pod kątem wyboru odpowiedniego dla siebie zapachu, często również ich wybranki w dużej mierze decydują o tym, który perfum czy też wodę toaletową wybrać. Subtelne podkreślenie męskiego ja czy też bardziej agresywny zapach – to jak zwykle kwestia indywidualna. Perfumy męskie kupowane są natomiast w dużej mierze pod kątem ich atrakcyjności względem przedstawicielek płci pięknej, dlatego ich opinia odgrywa niepośrednią rolę. Zachęcamy za zapoznania się z rankingiem najchętniej kupowanych zapachów męskich – wód po goleniu, wód perfumowanych i toaletowych, a także perfum.

Leave a Comment