Szczoteczka Oral B Vitality. Jaki model najlepiej wybrać?

Czy zakup szczoteczki elektrycznej jest rekomendowany? Odpowiedź stomatologów brzmi – zdecydowanie TAK, gdyż szczoteczki elektryczne w porównaniu z tradycyjnymi modelami manualnymi usuwają o wiele więcej płytki nazębnej.

szczoteczka Braun Oral B Vitality
szczoteczka Braun Oral B Vitality

Dlaczego właśnie Oral-B Vitality?

Zastanawiając się nad zakupem szczoteczki elektrycznej często nie wiemy, jaki model wybrać. Często polecane są szczoteczki Oral-B Vitality, których końcówka idealnie dopasowuje się do kształtu zęba, ponadto usuwa przebarwienia powstałe w wyniku np. picia kawy.

Szczoteczka Oral-B Vitality posiada wodoodporną rączkę, co sprawia, że jest całkowicie bezpieczna podczas użytkowania. Po umyciu zębów szczoteczkę należy podłączyć do ładowarki.

Szczoteczka ta korzystnie wpływa na stan dziąseł zapobiegając ich krwawieniu i innym problemom.

Wiele osób, które przekonały się już do szczoteczki elektrycznej stawia właśnie na ten model. Za tym wyborem przemawia bardzo duże doświadczenie oraz wiedza producenta o sektorze urządzeń i past do pielęgnacji zębów.


Historia szczoteczki elektrycznej Oral-B Vitality

Oral-B to amerykańska marka, która produkuje akcesoria do pielęgnacji jamy ustnej. Historia szczoteczki elektrycznej tej marki sięga lat 50 ubiegłego wieku, kiedy został zaprezentowany jej pierwszy model.

W 1958 roku naukowiec dr Robert W. Hutson zaprezentował szczoteczkę, która była najefektywniejsza i najbezpieczniejsza spośród wszystkich dostępnych produktów w tamtych czasach. Model Vitality to flagowiec firmy Oral-B, który zrewolucjonizował rynek, a na przestrzeni lat stał się ulubionym produktem wielu klientów.

Zobacz również  Frezarka do paznokci

Szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality to 7 600 obrotów na minutę!

Dzięki innowacyjnej technologii szczoteczka sprawnie usuwa płytkę nazębną i przebarwienia, a włókna Interdental Tip pozwalają dotrzeć do trudno dostępnych miejsc.

Dodatkowym atutem jest wbudowany w wodoodporną rączkę licznik czasu, dzięki któremu możemy być pewni, że myjemy zęby wystarczająco długo. Te wszystkie cechy sprawiają, że szczoteczka Oral-B Vitality to jedno z najlepszych rozwiązań, jakie możemy zaoferować swoim zębom i dziąsłom.

Powiązane poradniki i rankingi

Leave a Comment