Prostownica Remington

Proste włosy wyglądają modnie i elegancko, dlatego panie tak bardzo je pokochały. Obecnie na rynku istnieje spory wybór urządzeń do stylizacji włosów, a jednymi z nich są prostownice marki Remington. Chociażby prostownica Keratin Therapy Pro firmy Remington jest chwalona przez użytkowniczki i gwarantuje ona skuteczną ochronę włosów, posiada płytki ceramiczne oraz czujnik określający poziom nawilżenia i optymalizujący temperaturę.

Dzięki prostownicom z taką ilością przydatnych funkcji oraz dodatków włosy są zdrowsze, silniejsze i lepiej wypielęgnowane. Posiada ona ponadto automatyczny wyłącznik – jeśli nie zostanie wyłączona po stylizacji, wówczas po godzinie urządzenie wyłączy się samoczynnie.

prostownica RemingtonTakie rozwiązanie jest idealne dla zabieganych lub roztargnionych pań. Odżywka keratynowa uwalnia się z takiej prostownicy samoczynnie, pod wpływem ciepła, wygładzając oraz nawilżając włosy.


Prostownice Remington – co jeszcze wiemy?

 • Prostownice Remington to wyroby głównie ceramiczne, cechujące się bardzo krótkim czasem nagrzewana i gotowości do pracy – w niektórych egzemplarzach jest to zaledwie 15 sekund.
 • Wygodna funkcja obrotowego kabla zapobiega jego skręcaniu czy też zwijaniu.
 • Lepsze modele posiadają ponadto funkcję jonizacji, zabezpieczającą dodatkowo strukturę samego włosa.
 • Obsługiwany zakres temperaturowy to zazwyczaj 150-230°C – warto poszukiwać modeli z regulacją temperatury w przynajmniej 2-3 poziomach.

Etui do prostownicy

prostownice RemingtonUrządzenie chowane jest w luksusowym etui, dzięki czemu nie trzeba obawiać się, że w jakikolwiek sposób się zniszczy. Etui chroni urządzenie i daje bezpieczeństwo przechowywania. Prostownice Remington kosztują średnio około 70-250 złotych, co nie jest kwotą wygórowaną, jak na urządzenie najnowszej generacji.


Ostrożność podczas stosowania

Prostownice Remington należy używać ostrożnie, pomimo wysokiego zaawansowania technologicznego.

 • Nie wolno dotykać rozgrzaną lokówką ciała czy twarzy, aby nie ucierpieć w wyniku poparzeń.
 • Nie wolno trzymać pasma włosów długo w prostownicy, aby nie spalić włosów ani też nie wysuszyć delikatnych pasm – zadbane włosy powinny być błyszczące, elastyczne oraz efektowne.
 • Nie wolno owijać kabla wokół prostownicy, ponieważ to najprostszy sposób na jego uszkodzenie. Lepiej kabel rozprostować i przechowywać go bezpiecznie.
 • Włosy cienkie stylizuje się w temperaturze 160-180°C. Średnie włosy można prostować w temperaturze 180-200°C, natomiast 200-230°C to temperatura dla włosów grubych.

Prostownica jest tak zwanym must have, czyli urządzeniem, które każda z Pań powinna mieć obowiązkowo w swoim domu.


Prostownice Remington RANKING

Zestawienie najchętniej wybieranych prostownic marki Remington. Ranking powstał w oparciu o porównywarki cenowe i jest aktualizowany na bieżąco.


O jakie kwestie pytali Użytkownicy?

 • prostownica remington ktora najlepsza

5 Thoughts to “Prostownica Remington”

 1. Barbara

  Pamiętam jak dziś gdy za moje pierwsze zarobione pieniądze kupiłam właśnie prostownice! W wakacje żeby dorobić sprzątałam w hotelu, po mojej pierwszej wypłacie stwierdziłam, że kupie sobie prostownice i w końcu moje spuszone, falowane włosy będą proste! Szukałam i szukałam w internecie i znalazłam – prostownica Remington! Wtedy był to dla mnie dość duży wydatek bo kosztowała 150 zł, ale to był dobry wybór, służy mi do dzisiaj i nic złego się z nią nie dzieje:) a mam ją prawie 10 lat:)

 2. Maja

  Prostownica marki remington to po prostu sprzęt godny polecenia. Nie jest jakoś wybitnie drogi, a konkuruje z innymi markami bez problemu. Jest zawsze prosty i intuicyjny w obsłudze i używa się go z przyjemnością. Mam już prostownicę remingtona koło dwóch lat i sprawdza się cały czas dobrze, bez większych problemów.

 3. Ania

  Jeszcze przez chwile się wahałam, ale już zamówiona została prostownica remington keratin therapy. Dzięki wielkie za materiał, bardzo rozjaśnia wszystko w tym temacie. Czytałam trochę na temat marki Remington i ma same dobre opinie, więc zobaczymy 😉

 4. Arletta

  Z całego zestawienia najbardziej spodobała mi się prostownica remington keratin therapy. Nie powiem, bo była to jedna z droższych jakie wybrałam do porównania, ale miała bardzo dobre opinie i pozytywne recenzję innych. Zamówiłam i jestem przekonana, że to dobry wybór 😉

 5. Gabriela

  Niestety, prostownica do włosów nie jest dla każdej z nas. Mam bardzo słabe włosy i ciężko mi wybrać odpowiednią, która nie będzie pogarszała jeszcze ich kondycji. Fajny i tematyczny artykuł, na bank przyda się dziewczynom, które nie są zdecydowane co do konkretnego produktu.

Leave a Comment