Prostownica GHD

Prostownica GHD to wysokiej jakości urządzenie do stylizacji włosów, nadające im sprężystość i zdrowy wygląd. Modele tej marki bardzo często kupowane są przez zakłady fryzjerskie.

Warto przed zakupem sprawdzić, czy dany model posiada funkcję jonizacji czy też lampkę kontrolną na wyposażeniu. Są to przydatne i podnoszące komfort użytkowania elementy.


Krótka historia marki GHD

W 2001 roku Martin Penny, Gary Douglas i Robert Powls powołali do życia nową markę Good Hair Day (bardziej znaną jako GHD), zajmującą się produkcją wysokiej jakości kosmetyków oraz urządzeń do pielęgnacji włosów. Siedziba firmy znajduje się w Leeds w Wielkiej Brytanii.

Firma GHD należy do potentatów rynkowych w dziedzinie prostowania włosów, zasłynęła również jako sponsor urządzeń do stylizacji włosów dla Victoria’s Secret Fashion Show, promowany przez takie gwiazdy jak chociażby Victoria Beckham, Madonna, Gwyneth Paltrow i Jennifer Aniston.

Obecnie marka GHD należy od 2016 roku do Coty, który wykupił ją za 420 mln funtów brytyjskich od Lion Capital LLP.


Charakterystyka prostownic od firmy GHD

prostownice GHDProstownice marki GHD posiadają zazwyczaj powłokę ceramiczną, cechującą się równomiernym nagrzewaniem, co jest bardzo istotną kwestią w kontekście zabezpieczenia włosów przed uszkodzeniem. Moc prostownic GHD oscyluje w granicach 150W.

Inteligentny czujnik zainstalowany np. w prostownicach Gold IV Max Styler rozpoznaje porowatość włosów i dostosowuje najlepszą temperaturę do danego typu włosów. Prostownice GHD ponadto często mają funkcję Sleep Mode, dzięki której urządzenie zostaje wyłączone po 30 minutach spoczynku. Funkcja Shiver Mode wyłącza prostownicę wtedy, gdy w pomieszczeniu jest tylko 5°C, a gdy temperatura wzrośnie, wówczas urządzenie jest ponownie włączane. Tego rodzaju funkcje świadczą o zaawansowaniu technologicznym urządzenia.

Prostownica GHD Platinum prostuje włosy za jednym tylko pociągnięciem. Technologia Tri-Zone sprawia, że włosy prostowane są szybko oraz efektywnie. Urządzenie ma uniwersalne napięcie, co znaczy, że można go używać go w każdym miejscu, podłączając do gniazdek różnych rodzajów. Prostownica utrzymuje stałą temperaturę 185°C, ma gładkie płytki, a przewód jest obrotowy, o długości 2,7 metra. Użytkowniczki urządzenia mogą liczyć na roczną gwarancję, z możliwością jej odpłatnego przedłużenia. Zdaniem ekspertów prostownica daje o 20 procent więcej blasku w porównaniu do innych prostownic. Urządzenie ma nakładkę ochronną, dzięki której osoby korzystające z niej nie poparzą się podczas użytkowania. Prostownica GHD Platinum jest sprzedawane w trzech rozmiarach: mini, classic oraz maxi. W zależności od tego, czy zamierzamy używać jej w domu, czy zabrać w podróż, można wybrać rozmiar tego urządzenia.


Jakie są ceny prostownic GHD?

Prostownice GHD do tanich nie należą – ich ceny znacząco odbiegają od modeli popularnych producentów, jednak zaawansowanie technologiczne jest bardzo wysokie, dlatego warto rozważyć ten zakup.

Jeżeli już zdecydujemy się na zakup prostownicy GHD, musimy liczyć się z wydatkiem rzędu przynajmniej kilkuset zł.


Prostownice GHD RANKING

Najchętniej wybierane prostownice do włosów marki GHD dostępne w sklepach internetowych.


O jakie kwestie pytali Użytkownicy?

  • https://idbajosiebie net/wlosy/prostownica/prostownica-ghd/

3 Thoughts to “Prostownica GHD”

  1. bibibułka

    Nigdy nie słyszałam o tej firmie, ale brzmi fajnie. Na zdjęciu ta pierwsza prostownica GHD z tymi szerokimi łapkami dobrze wygląda. Pewnie szybko się nią prostuje włosy. No i automatyczne wyłączenie prostownicy po 30 minutach to wybawienie! Już parę razy musiałam wracać do domu bo nie pamiętałam czy wyłączyłam! Poważnie zastanowię się nad jej zakupem, dzięki za wpis odkryłam nową firmę:)

  2. Ula

    Materiał jak najbardziej świetny, jak zawszę. Ciekawe rozwiązanie, które też zagościło u mnie. Prostownica ghd platinum sprawdza się po prostu świetnie. Nie ma problemu z jej używaniem, a dzięki niej włosy są tak mega sprężyste i przyjemnie w dotyku 🙂

  3. Honorata

    W moim zakładzie mamy tylko takie prostownice. Przez jakiś czas z koleżankami się wahałyśmy, ale teraz wiemy, że prostownica ghd v gold jest niezastąpiona. Klientki są zawsze zadowolone po stylizacjach, włosy są bardzo miękkie, sprężyste i przyjemnie w dotyku.

Leave a Comment