Prostownice FOX i Zelmer

Jaka prostownica FOX?

Prostownica Fox jest urządzeniem o przystępnych cenach od 100 do 200 złotych przeważnie. Prostownica Fox Jazz posiada ruchome, tytanowo-lustrzane płytki oraz regulację temperatury. Temperatura urządzenia może być regulowana w rejestrach od 150 do 220°C, dzięki czemu prostuje wspaniale włosy delikatne niczym pajęczyna i grube, gęste, ciężkie włosy. Idealna do włosów zarówno cienkich, jak i grubych oraz gęstych.

Urządzenie wyłącza się po 50 minutach, dzięki czemu jest bezpieczne dla użytkowników. Trzymetrowy kabel obrotowy ułatwia używanie urządzenia. Płytki mają rozmiary 24 x 90 milimetrów, urządzenie ma uniwersalne napięcie. Gwarancja na urządzenie wynosi 1 rok.

prostownica FOX SambaProstownica Fox Chillout szybko się nagrzewa, ma dwie funkcje: może prostować i podkręcać włosy, jej zaletą jest kabel obrotowy oraz samoczynne wyłączanie się urządzenia. Prostownica Fox Funky ma tytanowe płytki, które pozostawiają gładkie oraz lśniące włosy. Nie ma regulacji temperatury, jednak nie każdej kobiecie jest ona niezbędna.

Prostownice Fox – proste i łatwe w stosowaniu

Prostownice Fox są nieskomplikowane w użytkowaniu, niedrogie, mają dobre parametry. Nieco droższe urządzenie tej firmy to prostownica Fox Samba wyposażona w jonizację oraz podczerwień. Takie urządzenie kosztuje powyżej 200 złotych, co jest mimo wszystko konkurencyjną ceną jak na prostownicę tej klasy. Świetnie wygładza włosy i sprawia, że się wcale nie elektryzują. Prostownica jest lekka, ma specjalne wgłębienie na kciuk, dobrze układa się w dłoni.

Prostownice FOX RANKING

Najchętniej wybierane prostownice marki FOX do układania włosów dostępne w sklepach internetowych.


Jaka prostownica Zelmer?

prostownica ZelmerFirma Zelmer produkuje różnorodne urządzenia, a stosunkowo niedawno zdecydowała się wypuścić na rynek prostownice do włosów. Są to niedrogie urządzenia, przydatne paniom, a ich cena oscyluje w okolicach 50-120 złotych. Cena niewysoka, jednak za tę kwotę otrzymamy sprzęt posiadający całkiem niezłe parametry.

Prostownica Visage Effect ma nakładki aluminiowe z ceramiczną powłoką, szerokość nakładek wynosi 25 milimetrów, a moc zasilania 40 W, zasilanie sieciowe to 230 V, przewód zasilający ma 3 metry długości, co pozwala komfortowo układać włosy. Na urządzenie obowiązuje dwuletnia gwarancja.

Popularna jest także prostownica do włosów 33Z022 o mocy 45W, wyposażona w wyświetlacz LCD, ceramiczne płytki grzewcze, aluminiowe nakładki. Atutem tego urządzenia jest sześciostopniowa regulacja temperatury wynosząca od 150 do 200°C. Urządzenie ma dwuletnią gwarancję w serwisie zewnętrznym. Można je kupić w sklepach tradycyjnych oraz internetowych.

Małe, kompaktowe, kieszonkowe

Prostownice są niewielkie, wręcz kompaktowe, można je zabrać na każdy wyjazd, dzięki czemu włosy będą idealnie wypielęgnowane i zadbane. Prostownice Zelmer szybko się nagrzewają, opinie użytkowniczek na temat tych urządzeń są jak najbardziej pozytywne. Wyświetlacz LCD pokazuje temperaturę, co jest cenną informacją podczas zabiegu prostowania włosów. Obrotowy kabel podnosi komfort korzystania z urządzenia.

Prostownice Zelmer RANKING

Najchętniej wybierane prostownice różnych marek do układania włosów dostępne w sklepach internetowych.


3 Thoughts to “Prostownice FOX i Zelmer”

  1. caryca

    Nigdy nie słyszałam o prostownicy Fox, kompletna nowość dla mnie. Natomiast prostownica Zelmer to coś co znam z doświadczenia i mogę tylko i wyłącznie polecić. Już nawet pomijając jakieś funkcje dodatkowe, chodzi o samą jakość wykonania, od razu czujesz, że to produkt wyższej klasy niż te wszystkie marketowe badziewia. Lepiej wydać nieco więcej i cieszyć się dobrym produktem. Polecam

  2. ala

    A ja mogę polecić z całego serca produkty tej firmy. Prostownica marki fox jest już u mnie przez długi czas i spisuje się znakomicie. Nie ma problemu z nagrzewaniem, kabel jest solidny, całość wykonana porządnie.

  3. Kamila

    Powiem szczerze, że kupiłam dzięki Wam sprzęt i jestem bardzo zadowolona. Prostownica marki zelmer to było to czego potrzebowałam w zupełności mi wystarcza. Prosta, aczkolwiek ma dużo funkcji i jest porządnie wykonana.

Leave a Comment