Urządzenia do stylizacji włosów

Wielofunkcyjne urządzenia do stylizacji włosówLokówki i prostownice potrafią ułatwić życie w bardzo znaczący sposób. Dzięki nim włosy są ułożone tak, jak po wizycie u fryzjera – jednak bez zbędnego wysiłku oraz nadmiernych starań. Lokówka oraz prostownica do włosów ułatwiają pielęgnację fryzury.

Najnowocześniejszymi odmianami prostownic są modele turmalinowe oraz tytanowe – dzięki nim każdy włos układa się szybko, łatwo oraz bez zbędnych zniszczeń, czynią włosy elastycznymi oraz dodają im połysku.

Termoloki również są popularnymi urządzeniami do stylizacji włosów, jednak wymagają one nałożenia kilku wałków na poszczególne pasma zamiast używania jednego nieskomplikowanego urządzenia. Walorem termoloków jest to, że nakłada się je na pięć lub dziesięć minut i po upływie tego czasu zdejmuje się je z włosów, a na głowie są piękne, sprężyste, mocno skręcone loki. Nie trzeba przerzucać szczotki i lokówki z ręki do ręki, aby uzyskać wyjątkową fryzurę. Termoloki w mig skręcą grube lub cienkie loki, pozwalając ułożyć uczesanie w mniej niż pół godziny – z upięciem i lakierowaniem fryzury. Niewiele czasu, a efekt niczym z salonu fryzjerskiego – wiadomo przecież, że fryzjer na upięcie koka potrzebuje co najmniej godziny, a gdy kok jest skomplikowany to nawet dwóch godzin.

Proste włosy, czyli piękne włosy

Prostota jest podstawą piękna i klasyki. Klasyczne fryzury są gładkie, bez zbędnych dodatków. Proste włosy dodają urody. Niepotrzebne są loki i fale, gdy kobieta ma długie, proste i gęste włosy, które stanowią największą ozdobę każdej pani. Nie muszą one być farbowane, specjalnie układane, wystarczy, gdy będą odpowiednio zadbane.

Wielofunkcyjne urządzenie do stylizacji włosów jest rodzajem uchwytu z wymiennymi końcówkami. Takie urządzenie składa się z:

 • lokówki klasycznej, kwadratowej, spiralnej,
 • końcówki prostującej,
 • wymiennych wkładek do karbowania.

Pełni ono funkcję lokówki, karbownicy oraz prostownicy – kilka funkcji w jednym, w jednej cenie. Elementy grzejne wykonane mogą być z:

 • ceramiki,
 • turmalinu,
 • tytanu,
 • powłok Nano-diamentowych.

Okrągłe szczotki z miękkiego włosia powinny stanowić część takiego zestawu. Dyfuzor także będzie przydatny do ułożenia eleganckiej fryzury. Dzięki funkcji jonizacji włosy będą piękne i elastyczne, nie przesuszą się nadmiernie dzięki powłoce ceramicznej i nie elektryzują.

Jakie walory ma falownica do włosów?

Falownica do włosów układa efektowne fale, ma regulowaną temperaturę od 150 do 230 stopni Celsjusza, płytki wykonane z tytanu nagrzewają się szybko i równomiernie, a efekt użycia falownicy jest natychmiastowy. Długi kabel z funkcją obracania czyni stosowanie falownicy lekkim i przyjemnym. Uchwyt do zawieszania falownicy przydaje się po zakończeniu pracy urządzenia. Profesjonalna falownica do włosów jest urządzeniem na długie lata, najczęściej występują modele z gwarancją producenta wynoszącą 2 lata.

Zalety urządzeń do układania włosów

Dzięki urządzeniom wielofunkcyjnym łatwe suszenie i układanie włosów stało się faktem. Dzięki nim można ułożyć fryzurę z prostych włosów, dużych loków, drobnych loczków, włosów karbowanych oraz klasycznych fal. Dzięki takim urządzeniom każda z nas codziennie może stylizować się inaczej. Najwięcej możliwości mają panie z długimi włosami, jednak przedstawicielki płci pięknej o włosach krótkich lub średniej długości także mogą mieć idealną, wyjątkową fryzurę.

Ranking wielofunkcyjnych urządzeń do stylizacji włosów

TOP Wielofunkcyjne urządzenia do stylizacji włosów Producent Cena
1Babyliss 2736eBabylissCena
2Babyliss BAB2770E Rotating 800BabylissCena
3Rowenta CF9540F0RowentaCena
4Philips HP8664/00PhilipsCena
5Babyliss AS551EBabylissCena
6Babyliss AS200EBabylissCena
7Braun ASS1000/AS530BraunCena
8Babyliss AS250EBabylissCena
9Babyliss AS121EBabylissCena
10Remington AS8810RemingtonCena
11Remington AS8110RemingtonCena
12Braun AS720BraunCena

Co interesuje użytkowników:

 • jaki jest najlepszy sprzęt do układania włosów
 • wielofunkcyjny zestaw do stylizacji wlosow
 • Wielofunkcyjny zestaw do stylizacji włosów
 • przyrząd do układania włosów w fale
 • przyrząd do układanie włosów w fale
 • urządzenia do stylizacji włosów
 • urządzenie wielofunkcyjne do włosów

1 opinia na temat publikacji Urządzenia do stylizacji włosów

 1. Kara

  Te wszystkie urządzenia do stylizacji włosów to dla mnie lekka przesada. Rozumiem kupno prostownicy i suszarki ale po co więcej? Może wynika to z tego, że sama mam proste włosy i raczej rzadko coś z nimi robię. Nieustanne nagrzewanie włosów, kręcenie, falowanie itd. itp. tylko i wyłącznie niszczy włos. Może warto o tym pomyśleć zanim znowu zaczniemy “torturować” nasze włosy.

Zostaw opinię

Twój adres email nie będzie publikowany. Pola obowiązkowe zaznaczone są znakiem *