Urządzenia do stylizacji włosów

Wielofunkcyjne urządzenia do stylizacji włosówLokówki i prostownice potrafią ułatwić życie w bardzo znaczący sposób. Dzięki nim włosy są ułożone tak, jak po wizycie u fryzjera – jednak bez zbędnego wysiłku oraz nadmiernych starań. Lokówka oraz prostownica do włosów ułatwiają pielęgnację fryzury.

Najnowocześniejszymi odmianami prostownic są modele turmalinowe oraz tytanowe – dzięki nim każdy włos układa się szybko, łatwo oraz bez zbędnych zniszczeń, czynią włosy elastycznymi oraz dodają im połysku.

Termoloki również są popularnymi urządzeniami do stylizacji włosów, jednak wymagają one nałożenia kilku wałków na poszczególne pasma zamiast używania jednego nieskomplikowanego urządzenia. Walorem termoloków jest to, że nakłada się je na pięć lub dziesięć minut i po upływie tego czasu zdejmuje się je z włosów, a na głowie są piękne, sprężyste, mocno skręcone loki. Nie trzeba przerzucać szczotki i lokówki z ręki do ręki, aby uzyskać wyjątkową fryzurę.

Termoloki w mig skręcą grube lub cienkie loki, pozwalając ułożyć uczesanie w mniej niż pół godziny – z upięciem i lakierowaniem fryzury. Niewiele czasu, a efekt niczym z salonu fryzjerskiego – wiadomo przecież, że fryzjer na upięcie koka potrzebuje co najmniej godziny, a gdy kok jest skomplikowany to nawet dwóch godzin.


Proste włosy, czyli piękne włosy

Prostota jest podstawą piękna i klasyki. Klasyczne fryzury są gładkie, bez zbędnych dodatków. Proste włosy dodają urody. Niepotrzebne są loki i fale, gdy kobieta ma długie, proste i gęste włosy, które stanowią największą ozdobę każdej pani. Nie muszą one być farbowane, specjalnie układane, wystarczy, gdy będą odpowiednio zadbane.

Wielofunkcyjne urządzenie do stylizacji włosów jest rodzajem uchwytu z wymiennymi końcówkami. Takie urządzenie składa się z:

 • lokówki klasycznej, kwadratowej, spiralnej,
 • końcówki prostującej,
 • wymiennych wkładek do karbowania.

Pełni ono funkcję lokówki, karbownicy oraz prostownicy – kilka funkcji w jednym, w jednej cenie. Elementy grzejne wykonane mogą być z:

 • ceramiki,
 • turmalinu,
 • tytanu,
 • powłok Nano-diamentowych.

Okrągłe szczotki z miękkiego włosia powinny stanowić część takiego zestawu. Dyfuzor także będzie przydatny do ułożenia eleganckiej fryzury. Dzięki funkcji jonizacji włosy będą piękne i elastyczne, nie przesuszą się nadmiernie dzięki powłoce ceramicznej i nie elektryzują.


Jakie walory ma falownica do włosów?

Falownica do włosów układa efektowne fale, ma regulowaną temperaturę od 150 do 230 stopni Celsjusza, płytki wykonane z tytanu nagrzewają się szybko i równomiernie, a efekt użycia falownicy jest natychmiastowy. Długi kabel z funkcją obracania czyni stosowanie falownicy lekkim i przyjemnym. Uchwyt do zawieszania falownicy przydaje się po zakończeniu pracy urządzenia. Profesjonalna falownica do włosów jest urządzeniem na długie lata, najczęściej występują modele z gwarancją producenta wynoszącą 2 lata.


Zalety urządzeń do układania włosów

Dzięki urządzeniom wielofunkcyjnym łatwe suszenie i układanie włosów stało się faktem. Dzięki nim można ułożyć fryzurę z prostych włosów, dużych loków, drobnych loczków, włosów karbowanych oraz klasycznych fal. Dzięki takim urządzeniom każda z nas codziennie może stylizować się inaczej. Najwięcej możliwości mają panie z długimi włosami, jednak przedstawicielki płci pięknej o włosach krótkich lub średniej długości także mogą mieć idealną, wyjątkową fryzurę.


Wielofunkcyjne urządzenia do stylizacji włosów RANKING

Zestawienie chętnie wybieranych wielofunkcyjnych urządzeń do stylizacji włosów.

TOP Wielofunkcyjne urządzenia do stylizacji włosów Producent Cena
1Babyliss AS551EBabylissCena
2Babyliss 2735EBabylissCena
3Rowenta CF9530F0RowentaCena
4Philips HP8663PhilipsCena
5Braun AS 530BraunCena
6Rowenta CF9540F0RowentaCena
7Babyliss BAB2770E Rotating 800BabylissCena
8Rowenta CF9522RowentaCena
9Remington AS8110RemingtonCena
10Remington AS8810RemingtonCena
11Rowenta CF9520RowentaCena
12Rowenta CF9421RowentaCena

Co interesuje użytkowników:

 • silver protect urzadzenie wielofunkcyjne stylizacja wlosow

1 opinia na temat publikacji Urządzenia do stylizacji włosów

 1. Kara

  Te wszystkie urządzenia do stylizacji włosów to dla mnie lekka przesada. Rozumiem kupno prostownicy i suszarki ale po co więcej? Może wynika to z tego, że sama mam proste włosy i raczej rzadko coś z nimi robię. Nieustanne nagrzewanie włosów, kręcenie, falowanie itd. itp. tylko i wyłącznie niszczy włos. Może warto o tym pomyśleć zanim znowu zaczniemy “torturować” nasze włosy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *