PQ Age – skuteczny peeling z natychmiastowym efektem liftingu

Zmarszczki nie muszą być twoją zmorą. W tym przypadku do twojej dyspozycji jest szeroka gama różnego rodzaju zabiegów, które oferuje medycyna estetyczna. Jeżeli zależy ci na bardzo dobrych rezultatach i jednocześnie na bezpieczeństwie, w takim przypadku sprawdź PQ Age – to innowacyjny lifting, który daje szybki i zachwycający efekt. Czym jest PQ Age i kiedy warto z niego skorzystać?

Czym jest zabieg PQ Age?

PQ Age to specjalny peeling skóry, który jest bezpieczny i łatwy w użyciu. Daje natychmiastowy rezultat, poprawiając napięcie i rewitalizując skórę bez potrzeby okresu rekonwalescencji, ponieważ nie powoduje on intensywnego łuszczenia skóry – może być one dzięki temu stosowany przez cały rok, także w lecie, gdyż nie jest fotouczulający. Zabieg ten może być także prowadzony w przypadku skóry wrażliwej i delikatnej.

Skład peelingu PQ Age to TCA (kwas trichlorooctowy), kwas kojowy, koenzym Q10 oraz nadtlenek mocznika. Taki skład pozwala przede wszystkim na:

  • bezbolesną i bezinwazyjną rewitalizację skóry
  • lifting skóry twarzy
  • rozjaśnienie przebarwień
  • zmniejszenie blizn i rozstępów

Kiedy warto wybrać zabieg PQ Age?

Na zabieg PQ Age warto zdecydować się przede wszystkim wtedy, gdy chcesz osiągnąć następujące rezultaty:

  • spłycenie drobnych zmarszczek i lifting skóry twarzy, szyi i dekoltu
  • ujędrnienie i poprawa napięcia skóry
  • zredukowanie niedoskonałości skóry, w tym przebarwień, blizn, rozstępów
  • biorewitalizacja skóry

Łączenie peelingu PQ Age z innymi zabiegami

peeling PQ AgeAby uzyskać jeszcze lepsze efekty peelingu PQ Age, można stosować także dodatkowe zabiegi, na przykład wtedy, gdy chodzi o skuteczniejsze usuwanie zmarszczek. Można między innymi dobrać dodatkowo zabiegi takie, jak: mikronakłuwanie skóry, zabiegi Vivace (mikroigłowy RF). laser frakcyjny CO2 czy też może być to mezoterapia. Koszt każdego z tych kuracji to koszt przynajmniej kilkuset złotych. Na szczęście w klinikach medycyny estetycznej w Lublinie można znaleźć dość atrakcyjne ceny – warto jedynie dobrze poszukać.

Zobacz również  Jak wybierać perfumy?

Powiązane poradniki i rankingi

Leave a Comment