Brązowe włosy z L’Oreal Paris

Brąz na włosach to kolor niezwykle szykowny, elegancki, a przy tym również kobiecy. Podkreśla orientalną lub egzotyczną urodę i wydobywa seksapil. Właśnie z tych powodów Panie bardzo często stawiają na brąz. Jeśli Ty także przymierzasz się do koloryzacji włosów na brązowy kolor, sprawdź, jakie rodzaje brązowych farb ma w swojej ofercie L’Oreal Paris i wybierz najlepszy produkt dla siebie!

Farby Recital Preference to produkty dedykowane dla kobiet, które mają za sobą nie jedną koloryzację. Farba ta nadaje bowiem niezwykle trwały kolor, który jest intensywny i szlachetny. Głębię odcienia brązu gwarantuje aktywatorowi połysku, który dodatkowo idealnie pokrywa nawet dużą ilość siwych kosmyków. Recital Preference to farby niezwykle skuteczne. L’Oreal Paris udoskonaliła bowiem formułę tego produktu o opatentowane barwniki wysokiej odporności, które wykazują zdecydowanie większą objętość w porównaniu z pozostałymi barwnikami koloryzującymi, znajdującymi się w farbach do włosów do trwałej koloryzacji. Produkt został dodatkowo wzbogacony w odżywkę upiększającą kolor, którą możesz aplikować wiele razy. Stosując ją masz gwarancję, że kolor będzie trwały, a włosy gładkie, miękkie i lśniące. Odżywka zawiera cenną witaminę E oraz filtr UV, zabezpieczający włosy przed wyblaknięciem.

  • Excellence Creme L’Oreal Paris

Farby Excellence Creme mają formułę kremu koloryzującego. Podobnie jak Recital Preference nadają intensywny kolor włosom i mają zdolność pokrywania siwych włosów. Formuła kremu jest jednak nieco łagodniejsza, niż trwała farba. Dzięki tej farbie uzyskasz niezwykle intensywny i pełny głębi kolor. Ten rodzaj farby zawiera cenną Pro-keratynę, ceramidy i kolagen, dzięki którym Twoje włosy będą odżywione, a w efekcie miękkie, gładkie i lśniące. Farby Excellence Creme nadają włosom niebywale naturalny odcień, co jest wynikiem innowacyjnej formuły produktu. Po pierwsze odżywcze składniki zawarte w serum ochronnym zabezpieczają włosy przed negatywnym wpływem barwników koloryzujących; po drugie odżywka pielęgnuje włosy tuż po farbowaniu; a po trzecie starannie opracowana formuła farby wpływa pielęgnacyjnie na włosy i umożliwia dobroczynne działanie serum i odżywki.

  • Casting Creme Gloss L’Oreal Paris

Farby Casting Creme Gloss to jedne z najczęściej wybieranych produktów do koloryzacji. Ich formuła nie zawiera amoniaku i dlatego też sięgają po nie młode dziewczyny lub kobiety, które nigdy wcześniej nie farbowały włosów. Dzięki braku amoniaku, Twoje włosy nie są narażone na zniszczenie i masz szansę uzyskać niebywale naturalny efekt. Casting Creme Gloss jest gwarancją pięknego, mieniącego się koloru oraz jednoczesnego odżywienia włosów. Efekt utrzymuje się na włosach do około 28 myć. Po upływie tego czasu masz okazję zastanowić się, czy np. nie przystąpić do trwałej koloryzacji, ale równie dobrze możesz ponownie zastosować Casting Creme Gloss. Farby te zawierają cenne dla włosów odżywcze mleczko królewskie, które sprawia, że włosy są niezwykle nawilżone i miękkie, a dzięki temu kolor na włosach prezentuje się niesamowicie.

Zobacz również  Manicure japoński

farba do włosów brąz

Zobacz również: Jakie farby do włosów są najmniej szkodliwe? Bezpieczna koloryzacja

  • Prodigy L’Oreal Paris

Farby Prodigy bazują na innowacyjnej technologii mikroolejku. Polega ona na tym, że barwniki koloryzujące dostają się do struktur włosa przy minimalnym ich uszkodzeniu i osłabieniu. Dzięki temu zyskasz piękny kolor i jednocześnie możesz mieć pewność, że Twoje włosy podczas koloryzacji będą pielęgnowane. Dodatkowo farby te nie zawierają amoniaku, co również jest potwierdzeniem dobroczynnego wpływu produktu na włosy. Prodigy jest gwarancją jednolitego, szlachetnego i wielowymiarowego koloru. Brąz dzięki tej farbie będzie pełny refleksów, satynowego blasku oraz pozbawiony siwych kosmyków, jeśli takie posiadasz.

Odwiedź stronę L’Oreal Paris i wybierz najlepszą dla siebie farbę do włosów brąz.

Powiązane poradniki i rankingi

Leave a Comment