Prostownica Philips

prostownica PhilipsFirma Philips produkuje różnorodne urządzenia elektryczne. Wśród nich prostownice, bardzo popularne urządzenia do pielęgnacji i stylizacji, które pozwalają ułożyć fryzurę z gładkich włosów.

Philips oferuje urządzenia o szerokich płytkach, idealne do prostowania włosów o długości do połowy pleców lub pasa. Prostownica nagrzewa się przez 30 sekund, co jest bardzo krótkim czasem. Przewód ma długość 2,5 metra, a maksymalna temperatura do jakiej nagrzewa się urządzenie wynosi 230°C.

Prostownice posiadają obrotowy kabel oraz wskaźnik gotowości użycia, pokryte są z reguły ceramicznymi płytkami, które nie przypalają i nie niszczą włosów. Dwuletnia gwarancja także jest zaletą, podobnie jak dostępność serwisu tych urządzeń. Produkty firmy Philips są lekkie, ważą około 500-600 gramów.

Metal i plastik tworzące prostownicę pochodzą z recyclingu, ponadto ważną kwestią jest łatwość użycia i szybkość nagrzewania, co stanowi niewątpliwą zaletę urządzenia. Produkty tej marki kosztują od kilkudziesięciu do 300-400 złotych, w zależności od funkcji oraz wyposażenia.

Jaka prostownica Philips?

Popularna jest chociażby prostownica Philips Essential Care, którą można kupić już za kwotę oscylującą wokół 100 złotych.

Prostownica Philips Essential Care

 • Posiada ona płytki o długości 100 milimetrów, ma specjalną ceramiczno-turmalinową powłokę, która sprawia, że włosy są lśniące i bardzo gładkie.
 • Dzięki tej prostownicy można szybko wyprostować i wygładzić włosy, korzystając z temperatury 180-210°C.
  Po 60 sekundach prostownica jest nagrzana i gotowa do pracy.
 • Niewielki rozmiar tej prostownicy czyni ją idealną na wyjazdu.
 • Obrotowy przewód sieciowy sprawia, że kabel się nie plącze i nie niszczy, przyczyniając się do przedłużenia żywotności prostownicy.
 • Gumowe uszko pozwala zawiesić prostownicę na haczyku, co pozwala oszczędzić miejsce w szafce.

prostownice PhilipsDroższe prostownice i dodatkowe funkcje

 • Droższe prostownice tej marki mają np. funkcję moisture protect, co oznacza, że dobierana jest taka temperatura, aby włosy były nawilżone, a nie przesuszone.
 • Jonizacja zapobiega przesuszaniu oraz puszeniu się fryzury.
 • Grzałka o wysokiej mocy przyspiesza pracę prostownicy.
 • Regulacja temperatury jest elektroniczno-płynna, a maksymalna temperatura wynosi najczęściej 230°C.
 • Urządzenia mają zazwyczaj dwuletnią gwarancję, ale za dodatkową opłatą można wydłużyć ją o dwa dodatkowe lata.

Przykładem prostownicy z wysokiej półki jest Philips ProCare Keratine. Ceramiczno-keratynowa powłoka płytek, maksymalna temperatura 230 stopni Celsjusza i delikatność dla włosów są dużymi atutami tego urządzenia, podobnie jak automatyczny wyłącznik i wyświetlacz LCD.

Prostownice Philips

Zestawienie uwzględnia najchętniej wybierane i najpopularniejsze prostownice Philips w oparciu o porównywarkę cenową Nokaut.pl.

Co interesuje użytkowników:

 • phillips essential care lonic prostownica
 • prostownica philips bhs674/00 opinie
 • philips hp8324/00 opinie
 • prostownica philips z jonizacją

1 opinia na temat publikacji Prostownica Philips

 1. Pani M

  Niestety kiedyś miałam prostownice, ale strasznie zniszczyła mi włosy:( Może przez to, że nie używałam żadnych kosmetyków ochronnych. Albo przez to, że była to prostownica starej generacji. Naprawa moich spalonych włosów trwała rok! Teraz urządzenia są coraz nowocześniejsze, prostownica philips ma powłokę ceramiczno-turmalinową, która oprócz prostowania pielęgnuje włosy.

Zostaw opinię

Twój adres email nie będzie publikowany. Pola obowiązkowe zaznaczone są znakiem *