Prostownica GHD

prostownice GHDProstownica GHD to wysokiej jakości urządzenie do stylizacji włosów, nadające im sprężystość i zdrowy wygląd. Modele tej marki bardzo często kupowane są przez zakłady fryzjerskie. Warto przed zakupem sprawdzić, czy dany model posiada funkcję jonizacji czy też lampkę kontrolną na wyposażeniu. Są to przydatne i podnoszące komfort użytkowania elementy.

Prostownice marki GHD posiadają zazwyczaj powłokę ceramiczną, cechującą się równomiernym nagrzewaniem, co jest bardzo istotną kwestią w kontekście zabezpieczenia włosów przed uszkodzeniem. Moc prostownic GHD oscyluje w granicach 150W.

Inteligentny czujnik zainstalowany np. w prostownicach Gold IV Max Styler rozpoznaje porowatość włosów i dostosowuje najlepszą temperaturę do danego typu włosów. Prostownice GHD ponadto często mają funkcję Sleep Mode, dzięki której urządzenie zostaje wyłączone po 30 minutach spoczynku. Funkcja Shiver Mode wyłącza prostownicę wtedy, gdy w pomieszczeniu jest tylko 5°C, a gdy temperatura wzrośnie, wówczas urządzenie jest ponownie włączane. Tego rodzaju funkcje świadczą o zaawansowaniu technologicznym urządzenia.

Prostownice GHD – Ranking

Najchętniej wybierane prostownice do włosów marki GHD dostępne w sklepach internetowych.

Prostownica GHD Platinum prostuje włosy za jednym tylko pociągnięciem. Technologia Tri-Zone sprawia, że włosy prostowane są szybko oraz efektywnie. Urządzenie ma uniwersalne napięcie, co znaczy, że można go używać go w każdym miejscu, podłączając do gniazdek różnych rodzajów. Prostownica utrzymuje stałą temperaturę 185°C, ma gładkie płytki, a przewód jest obrotowy, o długości 2,7 metra. Użytkowniczki urządzenia mogą liczyć na roczną gwarancję, z możliwością jej odpłatnego przedłużenia. Zdaniem ekspertów prostownica daje o 20 procent więcej blasku w porównaniu do innych prostownic. Urządzenie ma nakładkę ochronną, dzięki której osoby korzystające z niej nie poparzą się podczas użytkowania. Prostownica GHD Platinum jest sprzedawane w trzech rozmiarach: mini, classic oraz maxi. W zależności od tego, czy zamierzamy używać jej w domu, czy zabrać w podróż, można wybrać rozmiar tego urządzenia.

Jakie są ceny prostownic GHD?

Prostownice GHD do tanich nie należą – ich ceny znacząco odbiegają od modeli popularnych producentów, jednak zaawansowanie technologiczne jest bardzo wysokie, dlatego warto rozważyć ten zakup.

Prostownice GHD w sklepach internetowych

Najczęściej oferowane prostownice do włosów marki GHD dostępne online.

Co interesuje użytkowników:

  • różnice między prostownicami ghd

1 opinia na temat publikacji Prostownica GHD

  1. bibibułka

    Nigdy nie słyszałam o tej firmie, ale brzmi fajnie. Na zdjęciu ta pierwsza prostownica GHD z tymi szerokimi łapkami dobrze wygląda. Pewnie szybko się nią prostuje włosy. No i automatyczne wyłączenie prostownicy po 30 minutach to wybawienie! Już parę razy musiałam wracać do domu bo nie pamiętałam czy wyłączyłam! Poważnie zastanowię się nad jej zakupem, dzięki za wpis odkryłam nową firmę:)

Zostaw opinię

Twój adres email nie będzie publikowany. Pola obowiązkowe zaznaczone są znakiem *